Architektonický ateliér ARPOS, spol. s r.o. se sídlem v Brně, byl založen v roce 1992. Jako družstvo byl založen již v roce 1990, a jakmile to bylo zákonně možné, transformoval se na dnešní společnost s ručením omezeným. Jeho majitelem je Ing. arch. Jan Snášel, CSc. a vedoucím ateliéru je Ing. arch. Jan Snášel ml.. V rámci rozvoje našeho ateliéru se v roce 2017, po dlouhé spolupráci, stala Ing. Klára Konečná prokurou společnosti.

Nabízíme architektonické a urbanistické návrhy. Dále komplexní služby od vytvoření studie – konceptu, přes vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení, až po spolupráci do kolaudace stavby, včetně autorského a technického dozoru. Po celou dobu spolupráce máte k dispozici zkušeného architekta i inženýra. Co vše Vám dokážeme nabídnout, se dozvíte v sekci SLUŽBY.

Úzce spolupracujeme s firmou LIVINGSTAV s.r.o., se kterou sdílíme i projekční kanceláře. Navštivte i jejich stránky na www.livingstav.cz .

Pomůžeme Vám vytvořit hodnotnou a komfortní stavbu, řešenou v souladu s prostředím, které ji obklopuje a přihlížíme i na hospodárnost s energií.

Náš kreativní a funkční tým nemá omezenou specializaci. Projektujeme objekty k bydlení, sociální péče, zemědělské stavby i zemědělskou prvovýrobu, zdravotnické stavby, rodinnou výstavbu, občanskou vybavenost,  průmyslové objekty, administrativu, ale i interiéry a mnoho dalších a to po celé České Republice. Projekty jsme schopni dodat i do zahraničí, kde jsme naše služby také již poskytovali.

Naším cílem je spokojený klient, který nás doporučí.

Stálá nabídka spolupráce nebo zaměstnání: jste absolvent vysoké nebo střední školy? Studentem, který potřebuje praxi? Pošlete nám svůj životopis na mail konecna@arpos.cz a Vaše portfólio prací.

Kontaktujte nás, nic Vás to nestojí.